Jesteśmy Trucktrade

Trucktrade tworzy wartość dodaną w wynajmie, handlu i eksporcie pojazdów użytkowych ze Szwajcarii i Niemiec. Nasi klienci i my korzystamy ze zrównoważonych działań i partnerskiej współpracy. Twój sukces pozwala nam się rozwijać i umacniać naszą pozycję na rynku. Innowacyjność to jeden z naszych głównych motywatorów do oferowania coraz lepszych i wydajniejszych rozwiązań.

Nasz cel

Chcemy być uznawani w kraju i za granicą jako jeden z najlepszych dostawców rozwiązań dla używanych samochodów ciężarowych.

Nasza przyszłość jest dla nas ważna. Dlatego też zrównoważony rozwój jest dla nas ważny. Ponowne wykorzystanie ciężarówek, pełne szacunku wykorzystanie zasobów i zrównoważone relacje z klientami to nasze najważniejsze priorytety. Stale inwestujemy w przyszłość.

Nasi klienci postrzegają nas jako innowacyjnego partnera. Stale opracowujemy nowe usługi dla naszych samochodów ciężarowych. Małe firmy transportowe mogą odnieść sukces przy naszym wsparciu. U nas masz takie same usługi jak duże korporacje.

Nasze procesy są przemyślane, wydajne i efektywne. Skalowanie pozwala nam stale obniżać dolną granicę kosztów, a tym samym trwałą wartość dodaną dla naszych klientów. Stworzyliśmy zamknięty cykl, w którym nasi klienci korzystają z dobrych używanych samochodów ciężarowych i przyczep.

Uważamy się za jednego z najważniejszych graczy w przyszłości, jeśli chodzi o wynajem, zakup i sprzedaż samochodów ciężarowych i przyczep.

Nasze wartości

Wartości są centralne: Nawigacja po nieznanych wodach jest możliwa tylko przy wyraźnych stałych gwiazdach. Z tego powodu pomyśleliśmy o naszych podstawowych wartościach:

  • Uznanie: Traktujemy naszych pracowników i partnerów z szacunkiem. Ludzkość i najwyższa wydajność muszą być zrównoważone.
  • Zaufanie: Współpracujemy z ludźmi, którym możesz zaufać. Utrzymujemy zero tolerancji dla nadużyć zaufania.
  • Zamówienie: Pracujemy w sposób uporządkowany i systematyczny. Unikamy chaosu.
  • Współpraca: Chcemy być w zespole linowym z klientami i dostawcami. Jesteśmy przekonani, że zespół linowy to najskuteczniejsza forma.
  • Międzynarodowy: Inne kraje i kultury nas wzbogacają. Rozwijamy się dzięki doświadczeniu wielu. Pozytywne i negatywne doświadczenia kierują nami w naszych decyzjach.
  • Propozycja wartości: Możemy odnosić sukcesy tylko wtedy, gdy odnoszą sukcesy nasi klienci.

Nasi pracownicy

Osiągnięcie czegoś znaczącego wspólnie z innymi ludźmi jest dla nas bardzo ważne. Współpraca i otwarta wymiana w zespole są niezbędne dla zdrowia i sukcesu.

W trucktrade pracują pracownicy z ponad 10 różnych krajów. Różnorodność językowa i kulturowa pozwala nam docierać do klientów na całym świecie. Każdy pracownik może wnieść swoją wiedzę językową i kulturową oraz przyczynić się do sukcesu handlu samochodami ciężarowymi. W trucktrade praktykowana jest tolerancja wobec wszystkich kultur, narodów i płci. W ten sposób tworzymy otwartą, przejrzystą i zespołową kulturę pracy.

Tutaj możesz poznać nasz zespół

Otwarte pozycje

Używane samochody ciężarowe Allrounder (100%)

Aby wzmocnić nasz zespół w Oberhasli, poszukujemy energicznej osoby, która z energią i entuzjazmem dołączy do nas od zaraz lub po wcześniejszym umówieniu Zadania przejmuje:

Wspierasz działania w naszej lokalizacji w Oberhasli. Twoje główne zadania to:

  • Usługa parkingowa dla dostarczonych pojazdów
  • Mycie pojazdów (wewnątrz i na zewnątrz)
  • neutralizacja pojazdu
  • Sesja zdjęciowa i dokumentacja
  • Wykonywanie drobnych napraw samochodów ciężarowych i naczep
  • Wsparcie sprzedaży przy prezentacjach pojazdów dla klientów
  • Transfery ciężarówek (ok. 30 - 40%)

Nasze wymagania:

  • Drobne naprawy samochodów ciężarowych możesz wykonać samodzielnie.
  • Przywiązujemy dużą wagę do czystej dokumentacji naszych pojazdów - Ty zajmujesz się fotografią i edycją. Są zaznajomieni z obsługą komputera.
  • Lubisz pracować z innymi ludźmi. Lubią mieć do czynienia z klientami.
  • Doskonale radzisz sobie z obsługą pojazdów ciężarowych lub chcesz się tego nauczyć.

Wykształcenie:

  • Test ciężarówki kategorii C (E zaleta)
  • Test na wózek widłowy to zaleta
  • Znajomość obsługi urządzeń ciężarowych (dźwig, wywrotka, welaki)

Języki i kultury:

80% naszych klientów pochodzi z różnych kultur. Przemawia do ciebie kontakt z ludźmi z innych kultur. Możesz porozumiewać się po niemiecku, ale posługujesz się także innym językiem naszych klientów.

Z nami masz perspektywę pracy w ekscytującym i dynamicznym środowisku. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, nowoczesne świadczenia socjalne oraz możliwość rozwoju osobistego w międzynarodowym środowisku pracy.

Prosimy o przesłanie aplikacji na adres:

Motortrade S.A
Daniela Steigera
Buchenhagstraße 19
8156 Oberhasli
info@trucktrade.com

Handel ciężarówkami do dziś

Trucktrade chce iść do przodu:

  • 1996 Walter Binder odkrywa lukę na rynku używanych pojazdów użytkowych i zakłada firmę Walter Binder Nutzfahrzeughandel.

  • 2010 Walter Binder, Daniel Steiger i Martin Schneider wspólnie założyli firmę Binder Nutzfahrzeuge AG.

  • 2010 W Baar, ZG utrzymywany jest mały magazyn dla samochodów ciężarowych i przyczep, aw Tuggen, SZ, zostaje utworzona osobna lokalizacja.

  • 2012 Założenie własnego oddziału w Lomé, Togo. Celem jest bezpośrednia sprzedaż ciężarówek w Afryce Zachodniej.

  • 2013 Budowa i zagospodarowanie Centrum Używanych Samochodów Ciężarowych Oberhasli ZH o powierzchni 10 000 m².

  • 2017 Współpraca i lokalizacja referencyjna Płowdiw, Bułgaria.

  • 2018 Wprowadź się do parku przyczep Niederglatt ZH o powierzchni 18 000 m².

  • 2018 Założenie Motortrade SA i ponowne dostosowanie do marki trucktrade.com.

  • 2019 Budowa budynku biurowego i centrum przetwarzania w Oberhasli ZH.

  • 2022 Planowane: przeniesienie do siedziby UE w Jestetten.

Nasze perspektywy

Ciężko pracujemy na sukces Trucktrade, oferując w zamian atrakcyjne usługi:

Wynagrodzenie, godziny pracy i urlopy

  • W pełni wyposażone miejsce pracy

  • Elastyczne godziny pracy

  • Możliwość skorzystania z urlopu bezpłatnego

  • Wynagrodzenie zgodne z rynkiem i wynikami

  • Bogate świadczenia socjalne

  • Darmowy parking

  • Osobisty telefon komórkowy

Rozwój osobisty

  • Indywidualne możliwości rozwoju osobistego i zawodowego

  • Regularne dyskusje pracowników na temat realizacji celów

  • kultura informacji zwrotnej

[carousel_slide id=’6447′]

Nasze używane pojazdy użytkowe są w doskonałym stanie, czyste i niezawodne. Na życzenie możemy dostarczyć wszystkie używane pojazdy do wszystkich Europortów i innych miejsc docelowych. Nasze obszary specjalizacji to skup samochodów ciężarowych, sprzedaż używanych samochodów ciężarowych oraz wynajem pojazdów użytkowych. W naszych centrach przetwarzania w Szwajcarii i Jestetten w Niemczech myjemy, naprawiamy i neutralizujemy wszystkie zakupione pojazdy i udostępniamy je do dalszej sprzedaży. Mamy ponad 10-letnie doświadczenie i dużą sieć w Szwajcarii i na arenie międzynarodowej.

Zajmujemy się sprzedażą pojazdów wszystkich marek:

  • Niedojrzały
  • Belloli
  • DAF
  • Frankhausera
  • Fliegl
  • Ford
  • Goldhofer
  • koparka
  • H&W
  • Humbauera
  • Iveco
  • Jung
  • Koegla
  • Korona
  • Lanz-Marti
  • MAN
  • Mercedes-Benz
  • Mitsubishi
  • mobas
  • Piotr
  • Zakup Reischa
  • Zakup Renaulta
  • Zakup Scanii
  • Zakup Schmitza
  • Zakup Schwarzmüllera
  • Zakup Van Hoola
  • Zakup Volvo Trucks
  • Zakup Wackenhuta

Wszystkie kategorie i typy nadwozia:

  • Przyczepa
  • naczepa
  • ciężarówka
  • Lieferwagen
  • Maszyny i akcesoria
  • ciągniki siodłowe
  • Koryta i pojemniki
  • 2-Seitekipper
  • 3-Seitekipper
  • laweta
  • ciała
  • transporter samochodowy
  • Podwozie BDF
  • betoniarka
  • Brücke
  • podwozie
  • urządzenia hakowe
  • ciężarówka do przewozu drewna
  • Box van
  • śmieciarka
  • Wywrotka
  • Koffer
  • Dźwig
  • chłodnia
  • minibus
  • przyczepa wywrotka
  • plandeka platformy
  • wywrotka tylna
  • przesuwana podłoga
  • tankaufbau
  • niskopodwoziowa
  • maszyna do wycieraczek

Nie przegap ciężarówki!

Nie spamujemy! Przeczytaj nasze Polityka prywatności fpo więcej informacji